Andrzejki w Resorcie GRAND Chotowa

Andrzejki w rytmach latino to temat przewodni kolejnej, niezwykle udanej, tematycznej imprezy w Resorcie GRAND Chotowa. Na zabawie pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR bawiło się blisko dwieście osób.

 

Grand Chotowa co roku organizuje imprezy tematyczne. Tym razem zabawa andrzejkowa pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej w Resorcie Grand Chotowa przeniosła Gości w klimat tańców latynoamerykańskich. Andrzejkowy wieczór otworzyli tancerze:
Olga i Maciek z formacji Show Dance z Krakowa. Jak bawili się goście tegorocznej imprezy i jak podobały im się występy tancerzy – o to pytali reporterzy Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR. Imprezy tematyczne w resorcie Grand Chotowa to już tradycja, ale pomysły organizatorów co roku zaskakują uczestników zabawy. Reporterzy Polskiej Telewizji Regionalnej pytali dlaczego uczestnicy wybierali na tegoroczna zabawę andrzejkową resort Grand Chotowa.

Prawie 200 osób zdecydowało się ten karnawałowy wieczór i noc spędzić w Chotowej – goście mogli skosztować przystawek
i pysznych dań, a także potańczyć w rytm latynoamerykańskich przebojów. Zaproszeni goście wzięli udział w specjalnych zabawach taneczno – animacyjnych, które poprowadzili tancerze ze studia Schow Dance z Krakowa. To już kolejna z pewnością udana impreza tematyczna zorganizowana w Chotowej. Już wkrótce na antenie Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR będą mogli Państwo obejrzeć dłuższą relację z Andrzejek w stylu latino pod naszym patronatem.

Comments are closed.