Automobilklub STOMIL zakończył sezon

Podczas uroczystego zakończenia sezonu 2018 Zarząd Automobilklubu STOMIL podsumował imprezy samochodowe zorganizowane w naszym regionie, nagrodził najlepszych zawodników, a także podziękował wszystkim wspierającym działalność klubu.

 

W roku 2018 podobnie jak w latach ubiegłych miłośnicy sportu samochodowego w naszym regionie nie mogli narzekać na brak atrakcji. Automobilklub STOMIL zorganizował trzy widowiskowe Super OES-y, a także powrócił do historycznej imprezy czyli Rajdu Stomil. Jak co roku wyniki z poszczególnych imprez samochodowych liczyły się do ogólnej klasyfikacji Pucharu Automobilklubu STOMIL. Podczas uroczystej gali nagrodzeni zostali zwycięzcy w poszczególnych klasach pojemnościowych.W trakcie spotkania podsumowano także największe sukcesy rajdowe zawodników dębickiego automobilklubu. Zarząd podziękował i wręczył wyjątkowe statuetki Fiata 126p również tym, którzy swoją działalnością wspierają klub.

Tegoroczne zakończenie sezonu połączone było z obchodami jubileuszu 45- lecia istnienia Automobilklubu STOMIL. Nie zabrakło wspomnień zawodników, którzy startowali w sportowych imprezach wiele lat temu oraz życzeń na kolejne lata dla wszystkich członków i sympatyków klubu. Jak dowiedzieli się dziennikarze Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR rok 2019 zapowiada się także bardzo interesująco. Nie zabraknie sportowych i widowiskowych imprez organizowanych przez Automobilklub STOMIL. Będzie zlot zabytkowych samochodów, Super OES , Rajd Stomil-u, a sezon tradycyjnie rozpocznie się Motoorkiestrą już 13 stycznia przyszłego roku. Na antenie naszej telewizji będziecie Państwo mogli zobaczyć relacje z najciekawszych sportowych imprez motoryzacyjnych, jakie będą odbywały się w naszym regionie.

Comments are closed.