Biuro wyborcze Mateusza Kutrzeby już otwarte

Mateusz Kutrzeba otworzył swoje biuro wyborcze przy tak zwanej „ulicy ciasnej” w Dębicy. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza zamierza w tym miejscu regularnie spotykać się z mieszkańcami.

 

Szesnastego września minął termin rejestracji list kandydatów do rad samorządowych z poszczególnych komitetów. Kampania wyborcza nabiera tempa. Kandydaci na burmistrza, wójtów oraz radnych z poszczególnych ugrupowań mają teraz kilka tygodni na przekonanie wyborców do swoich programów. Mateusz Kutrzeba w towarzystwie liderów list Prawa i Sprawiedliwości z wszystkich okręgów wyborczych otworzył swoje biuro w Dębicy, które zgodnie z planem ma być miejscem spotkań wszystkich kandydujących
z mieszkańcami naszego miasta i powiatu. Na stronie internetowej Mateusza Kutrzeby na bieżąco podawane będą informacje w których dniach i w jakich godzinach dyżury pełnią kandydaci na radnych oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Dębicy.

Podczas spotkania inaugurującego działalność biura, Mateusz Kutrzeba zaprezentował także wspólny program wyborczy składający się z pięciu głównych filarów. Kandydat na burmistrza Dębicy podkreślał przede wszystkim konieczność poszerzenia granic miasta, powołania Centrum Obsługi Inwestora, rozbudowy mieszkalnictwa oraz poprawy jakości życia i bezpieczeństwa w Dębicy. W lokalu przy ulicy Spółdzielczej mieszkańcy będą mogli osobiście spotkać się i porozmawiać nie tylko z Mateuszem Kutrzebą, ale również
z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości na miejskich oraz powiatowych radnych . Szczegółowy plan dyżurów na bieżąco będzie publikowany i uaktualniany na stronie internetowej oraz na facebook’owym fanpage’u pretendenta na fotel włodarza Dębicy.

Comments are closed.