Charytatywny Turniej dla Natalii

Prawie 13 tysięcy złotych udało się zebrać podczas Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanego na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Cały dochód z imprezy przeznaczony został na rehabilitację Natalii Koczanowskiej z Kozłowa.

 

W Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym w hali Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy zmierzyło się osiem amatorskich drużyn piłkarskich. Po emocjonujących spotkaniach grupowych w finale reprezentacja Cukierni Andzia pokonała zespół pracowników firmy Chemal, a o sukcesie zadecydowały rzuty karne. Pomimo zaciętej rywalizacji wszyscy zawodnicy zgodnie podkreślali, że zwycięstwo w tej imprezie nie było najważniejsze, tylko charytatywny cel tego turnieju, czyli pomoc dla 20-letniej mieszkanki Kozłowa Natalii Koczanowskiej, która od lat zmaga się z ciężką chorobą.

Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji, a kibice nie tylko gorąco i głośno dopingowali swoje drużyny, ale także czynnie włączyli się w przygotowane przez organizatorów i sponsorów licytacje fantów. W imprezie uczestniczyła również Natalia Koczanowska wspólnie ze swoimi bliskimi i nie ukrywała wzruszenia i wdzięczności dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc i zbieranie środków potrzebnych na jej leczenie i rehabilitację. Ostatecznie z wszystkich licytacji oraz prowadzonej zbiórki do puszek udało się uzbierać prawie 13 tysięcy złotych. Dochód w całości przeznaczony zostanie na turnusy rehabilitacyjne dla Natalii, dzięki którym będzie mogła szybciej wrócić do zdrowia.

Comments are closed.