Charytatywny Turniej Noworoczny

Po raz ósmy w Dębicy odbędzie się Charytatywny Turniej Noworoczny, podczas którego będą zbierane pieniądze dla osób poszkodowanych przez los. Szóstego stycznia na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rywalizować ze sobą będą znane drużyny piłkarskie.

 

W tegorocznej edycji turnieju swój udział zadeklarowały takie drużyny jak: Wisła Kraków, Urząd Marszałkowski, LKS Igloopol Dębica, Catering Staf&Team Miasto Dębica, Odra Wodzisław, Ruch Chorzów. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek oraz licytacji przeznaczony będzie na pomoc dla dwójki chorych osób: 10 – letniej Karoliny Migały z Pilzna oraz Zbigniewa Koszewskiego – byłego zawodnika Wisły Kraków i reprezentanta Polski w piłce nożnej. Głównym pomysłodawcą i organizatorem turnieju jest Bogusław Filipek – właściciel firmy Catering Staf.

Między rozgrywkami sportowymi przewidziano występy artystyczne, licytacje wartościowych przedmiotów i wiele innych atrakcji dla mieszkańców. Będzie możliwość zakupu cegiełek o nominałach 10 zł, 20 zł i 50 zł lub wpłaty dowolnej kwoty na wskazany numer konta z przeznaczeniem na leczenie Karoliny i Zbigniewa. Turniej rozpocznie się o godzinie 14.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Comments are closed.