Dni Dębicy 2018

Mieszkańcy naszego miasta licznie wzięli udział w tegorocznych Dniach Dębicy. Przez cały weekend na dębickim rynku odbywały się koncerty, pokazy, gry oraz zabawy dla dzieci i dorosłych. Gwiazdą wieczoru był Michał Szpak oraz zespół Kombii.

 

Dębiczanie wspólnie z przyjaciółmi oraz znajomymi bawili się podczas tegorocznego święta miasta. Rynek tętnił życiem praktycznie od rana do późnych godzin nocnych. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych mieszkańców, jak też dla młodzieży i dorosłych. Dzieci mogły wziąć udział w kreatywnych grach i zabawach, a dorośli pobawić się przy muzyce na żywo. Na scenie muszli koncertowej wystąpili między innymi reprezentanci Zespołu Pieśni i Tańca Igloopolanie oraz uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej. Dębiczanie bardzo dobrze bawili się również z gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej: kapelą Pieczarki, Michałem Szpakiem i zespołem Kombii. W tym roku pogoda była bardziej sprzyjająca niż rok temu. Jednak wszystkie zaplanowane koncerty odbyły się, a organizatorzy nie ukrywali zadowolenia z tak dużej frekwencji mieszkańców naszego powiatu, którzy licznie przybyli na dębicki rynek.

Zdaniem uczestników tegorocznej zabawy Dni Dębicy 2018 z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych. Święto Dębicy to również okazja do wręczenia nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia dla dębickiego świata kultury. W tym roku Żagle Kultury z rąk władz miasta otrzymali: Sylwia Murdzy-Chrobak oraz Ryszard Kucab. Zatem Dni Dębicy 2018 już za nami, a niektórzy już nie mogą doczekać się na kolejne miejskie imprezy, które jak co roku Ośrodek Kultury zaplanował na tegoroczne wakacje. Więcej o letnich atrakcjach
w naszym mieście już wkrótce na antenie Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR. W naszej telewizji pokażemy też Państwu obszerny reportaż z tegorocznego święta Dębicy.

Comments are closed.