Droga do pewności siebie

W Hotelu GOLD w Dębicy odbyła się kolejna edycja konferencji poświęconej pięknu, zdrowiu i urodzie “Droga do pewności siebie”. Podczas tej edycji uczestniczki miały okazję dowiedzieć się nie tylko jak zadbać o zdrowie i urodę, ale także jak zwiększyć pewność siebie.

 

Podobnie jak w przypadku Dnia Urody podczas konferencji “Droga do pewności siebie” panie miały okazję wysłuchać szeregu tematycznych wykładów poświęconych budowaniu pewności siebie, swojego wizerunku oraz dbania o swoją urodę. Dr n. farm Lucyna Samborska przedstawiła wykład “Czy można przekuć porażkę w sukces” podczas którego zwróciła uwagę na fakt, że nawet
z kryzysowych sytuacji można wynieść dla siebie coś pozytywnego i takie sytuacje mogą być początkiem czegoś nowego i dobrego.

Przykłady znanych osób pokazują jak niejednokrotnie droga usłana porażkami kończy się wielkim sukcesem. Nie zabrakło także wykładów o programach przeciwstarzeniowych, medycynie estetycznej, nowoczesnych technologiach w ogólnej dbałości
o ciało i zdrowie . Były też porady specjalistów, dermatologów w tworzeniu kosmetyków aptecznych oraz bezpłatne porady kosmetyczne w wykonaniu kosmetologa.

Comments are closed.