Dzień Dziecka w Chotowej

Gry i zabawy z animatorami, pokazy kuglarskie, malowanie twarzy, park linowy – to tylko niektóre atrakcje, jakie w Dniu Dziecka czekały na najmłodszych gości Resortu GRAND Chotowa. Impreza odbyła się pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR.

 

Dzieciństwo to zdecydowanie najpiękniejszy okres w naszym życiu, czas beztroskiej zabawy w gronie rodziny i rówieśników. I właśnie dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu gospodarze Resortu Grand Chotowa z okazji Dnia Dziecka przygotowali liczne atrakcje i konkursy premiowane nagrodami. W tym dniu Resort zamienił się w krainę dziecięcych marzeń i fantazji. Najmłodsi mieszkańcy naszego regionu, którzy wraz ze swoimi rodzicami licznie przybyli do Chotowej z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Dzieci bawiły się nie tylko w wodzie, czy parku linowym, ale także na specjalnie przygotowanym na ten dzień kreatywnym placu zabaw z drewnianymi grami zręcznościowymi i logicznymi.

W trakcie imprezy z okazji Dania Dziecka w Chotowej odbyły się także pokazy kuglarskie, zabawy z wielkimi mydlanymi bańkami, atrakcją było też malowanie twarzy w brazylijskie motywy. Dzieciaki bawiły się również przy tanecznej muzyce. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ściana z folii na której najmłodsi mogli malować farbkami. Na brak atrakcji nie narzekali także dorośli, którzy chętnie brali udział w rodzinnych konkursach. Dzień Dziecka w Chotowej zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Pogoda dopisała, a po uśmiechu na twarzach najmłodszych widać było, że doskonale bawili się i z pewnością będą mieli o czym opowiadać swoim kolegom i koleżankom co najmniej przez kilka najbliższych dni. Reportaż z tegorocznego Dnia Dziecka w Chotowej już wkrótce na antenie Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR.

Comments are closed.