Ferie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dębicy

Jedenastego lutego w naszym regionie rozpoczynają się ferie zimowe. W związku z tym wiele atrakcji dla dzieci przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.

 

Na inauguracje sezonu ferii zimowych czyli już w piątek 8 lutego firma Tikkurila oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanowali kolejną odsłonę dyskotek na lodzie „Tikkurila Lododisco” pod nazwą „Pluszaki atakują”. Będzie to okazja do świetnej zabawy przy kolorowej grze świateł i najnowszych muzycznych przebojach. Jak zwykle nie zabraknie konkursów i rozdawania prezentów dla najaktywniejszych uczestników.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postarał się, aby w okresie ferii była większa dostępność lodowiska, a także gwarantuje darmowe lekcje nauki jazdy na łyżwach. Wszystkie dzieci, które przyjdą na basen będą mogły skorzystać z promocyjnych cen biletów. Ale to nie wszystkie atrakcje na basenie, które gwarantuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy. Przygotowano także szeroką ofertę dotyczącą zajęć sportowych na hali sportowej. Będą to różne dyscypliny sportowe: piłka nożna, koszykówka, pięściarstwo, karate.

Comments are closed.