Ferie z Kulturą

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i regionu na „Ferie z Kulturą”. W trakcie trwania przerwy zimowej na obiektach MOK-u zorganizowane zostaną zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne. Na zakończenie ferii zaplanowano wyjątkowy, interaktywny spektakl pod tytułem „Fabryka Śniegu”.

 

Już za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży ze szkół naszego powiatu. Dla uczniów, którzy nigdzie nie wyjeżdżają na przerwę zimową dębicki MOK przygotował bogatą ofertę zajęć kulturalnych. Już pierwszego dnia ferii rozpoczną się czterodniowe zajęcia plastyczne w Galerii Sztuki – 29 i 30 stycznia dla uczniów szkół podstawowych, a 31 stycznia i 1 lutego dla starszej młodzieży. W pierwszą sobotę lutego natomiast w Domu Kultury i Kinie Kosmos aktorzy Teatru Trip ze Świętochłowic – zaprezentują dębiczanom wyjątkowy, interaktywny spektakl pt. „Fabryka Śniegu”. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników muzyki.

Na zaproszenia Miejskiego Ośrodka Kultury do Dębicy przyjedzie zespół Foliba, który poprowadzi „warsztaty bębniarskie”. Dla młodych miłośników sztuki teatralnej zaplanowano warsztaty, które poprowadzą dębiccy instruktorzy, a także aktorzy z rzeszowskiego teatru. Organizatorzy zachęcają wszystkich uczniów, niezależnie od wieku do wzięcia udziału w tych zajęciach. Podczas zimowych ferii w Kinie Kosmos zaplanowano dodatkowe seanse filmowe dla najmłodszych dębiczan. Więcej informacji na temat wszystkich zajęć kulturalnych w naszym mieście znajdziecie Państwo na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Comments are closed.