Kandydaci PIS rozdają flagi

Prawie cztery tysiące biało-czerwonych flag zamierzają rozdać kandydaci Prawa i Sprawiedliwości mieszkańcom Dębicy i Powiatu Dębickiego w ramach tegorocznej kampanii samorządowej.

 

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej i Rady Powiatu Dębickiego, a także pretendenci na fotele burmistrzów i wójtów zainaugurowali na dębickim rynku akcję rozdawania flag Polski. Pomysł obdarowania mieszkańców naszego miasta i powiatu flagami narodowymi jest związany ze zbliżającymi się obchodami 100 rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości.
Pomysłodawca przedsięwzięcia Mateusz Kutrzeba chciałby, żeby 11 dzień listopada był świętem wszystkich Polaków, a mieszkańcy Dębicy i całego Powiatu Dębickiego dumni z odzyskania niepodległości, licznie wywiesili flagi narodowe na swoich domach,
w oknach i na balkonach.

W sumie tylko w Dębicy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zamierzają rozdać mieszkańcom 1500 narodowych flag. Zgodnie
z zapowiedziami Mateusza Kutrzeby, jeżeli zainteresowanie mieszkańców będzie większe, to komitet wyborczy dokupi kolejne.
O terminie i miejscu rozdawania biało – czerwonych flag kandydat na burmistrza Dębicy informuje na swoim fanpage’u. Flagi można także osobiście odebrać w Biurze Wyborczym Mateusza Kutrzeby w Dębicy przy tak zwanej ulicy „Ciasnej”.

Comments are closed.