Prezentacja kandydatów PiS na dębickim rynku

Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego oficjalnie przedstawił wszystkich kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na burmistrzów i wójtów w Powiecie Dębickim. Podczas konferencji zaprezentowani zostali także kandydaci z poszczególnych okręgów do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu.

 

Już tylko cztery tygodnie pozostały do zapowiedzianych na 21 października wyborów samorządowych. Kampania wyborcza nabrała tempa. Kandydaci walczą o głosy mieszkańców naszego regionu. Działacze Prawa i Sprawiedliwości z Władysławem Ortylem marszałkiem Województwa Podkarpackiego na czele spotkali się na dębickim rynku, aby przedstawić swoich kandydatów na burmistrzów Dębicy i Pilzna, a także na wójtów wszystkich gmin oraz do Rady Miejskiej i Rady Powiatu Dębickiego. Marszałek Władysław Ortyl zaprezentował sylwetki wszystkich kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na włodarzy samorządów terytorialnych naszego regionu.

I tak o fotel wójta w Gminie Dębica powalczy Adam Pieniążek, w Czarnej Witold Sutkowski, w Żyrakowie Krzysztof Tylec, w Brzostku Paweł Hipszer, a w Jodłowej Grzegorz Kita. Kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Dębicy jest Mateusz Kutrzeba, a o to samo stanowisko w Pilźnie walczył będzie Jerzy Urjasz. Mateusz Kutrzeba kandydat na fotel burmistrza Dębicy przedstawił swoją drużynę, z którą po zwycięstwie, chciałby wspólnie realizować program wyborczy dla Dębicy. Czy przedstawione kandydatury, a także pomysły Prawa i Sprawiedliwości na rozwój naszego miasta i regionu znajdą poparcie wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu, przekonamy się 21 października, podczas pierwszej tury głosowania w tegorocznych wyborach samorządowych.

Comments are closed.