Lododisco w klimacie hawajskim

Setki miłośników jazdy na łyżwach zarówno z Dębicy, jak też z Tarnowa, Rzeszowa, czy Mielca wzięło udział w kolejnej imprezie „Tikkurila Lododisco”.Tym razem na tafli dębickiego lodowiska królowały hawajskie klimaty i stroje, a wszyscy bawili się w rytmie karnawałowej muzyki.

 

Już po raz siódmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z firmą Tikkurila zorganizował na tafli lodowiska wyjątkową dyskotekę dla mieszkańców naszego regionu. Imprezy cieszą się już tak dużym zainteresowaniem, że na dębickie lodowisko w tym czasie przyjeżdżają goście nie tylko z naszego miasta, ale także z Tarnowa, Rzeszowa, Mielca, a nawet z Łańcuta czy Przemyśla.
Tym razem organizatorzy postawili na gorący, hawajski klimat – uczestnicy dyskoteki bawili się w rytmie gorącej karnawałowej muzyki, a podczas imprezy nie zabrakło palm, naszyjników z kwiatów, kolorowych spódniczek, czy owocowych przekąsek. Na tafli lodowiska
w trakcie kolejnej imprezy z serii Tikkurila Lododisco bawili się nie tylko amatorzy, ale też zawodnicy hokeja oraz profesjonalni łyżwiarze figurowi.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele konkursów z nagrodami – miłośnicy ślizgawki zmierzyli się między innymi w jedzeniu mandarynki na czas, a także w zmaganiach na najpiękniejszy taniec hula. Wszyscy zgodnie podkreślali, że tego typu imprezy w naszym regionie to bardzo dobry pomysł i powinny być kontynuowane. Już wkrótce zgodnie z zapowiedziami władz miasta ma rozpocząć się remont dębickiego lodowiska, ale organizatorzy zapewniali nas, że w przyszłości takie imprezy z pewnością będą w naszym mieście
i regionie organizowane. Zatem czekamy na kolejne „Lododisco” – zapewne już w zmodernizowanym i wyremontowanym obiekcie.

Comments are closed.