Lucjusz Nadbereżny w Dębicy

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny odwiedził Dębicę i zadeklarował współpracę z naszym miastem po zakończeniu wyborów samorządowych. Spotkanie odbyło się w biurze wyborczym Mateusza Kutrzeby kandydata Prawa i Sprawiedliwości na fotel burmistrza.

 

Lucjusz Nadbereżny jest jednym z najmłodszych prezydentów miast w całej Polsce i jak podkreślał podczas spotkania z dębickimi dziennikarzami początkowo wyborcy uważali, że jest zbyt młody i nie ma doświadczenia samorządowego. Jednak przez ostatnie cztery lata udowodnił mieszkańcom Stalowej Woli, że jest doskonałym gospodarzem, kreatywnym i pracowitym włodarzem miasta, co zresztą pokazały wyniki tegorocznych wyborów, w których po raz kolejny został prezydentem, uzyskując w pierwszej turze prawie 73 % głosów wyborców.

Zdaniem Lucjusza Nadbereżnego Mateusz Kutrzeba kandydat Prawa i Sprawiedliwości na fotel burmistrza Dębicy ma ogromny potencjał i z pewnością po wygranych wyborach może liczyć na Jego pomoc, współpracę i cenne rady. Zdaniem Mateusza Kutrzeby po wyborach Dębica powinna otworzyć się na jeszcze większą współpracę z innymi miastami Polski Południowo-Wschodniej. Przypomnijmy, że druga tura wyborów, w której o fotel włodarza naszego miasta powalczy Mateusz Kutrzeba z obecnie urzędującym Mariuszem Szewczykiem odbędzie się już 4 listopada.

Comments are closed.