Motomikołaje dla podopiecznych Domu Dziecka

Jak co roku z Nagawczyny wyruszyli Motocykliści w strojach św. Mikołaja. Już po raz ósmy odwiedzili Dom Dziecka Hanka i po raz czwarty zawitali do świetlicy Zgrana Paka przy ul. Kraszewskiego.

 

Pomysłodawczynią i Organizatorką przedsięwzięcia jest radna Gminy Dębica – Agata Wiater, która mobilizuje osoby jeżdżące na motorach, aby na ten jeden dzień przybrały postać Mikołaja. Jest też zaangażowana w poszukiwania sponsorów, dzięki którym powstają mikołajkowe paczki. Motocykliści podkreślają, że chętnie włączają się w tą inicjatywę. Inicjatywę, dzięki której dzieci dostają mikołajkowe paczki chwalił burmistrz Mariusz Szewczyk.

Pełne smakołyków, przyborów szkolnych paczki wspólnie wręczyli wszyscy uczestnicy wydarzenia. Już sam wyjazd wywarł na dzieciach niesamowite wrażenie. Każdy podopieczny otrzymał wymarzony prezent, o którym wspomniał wcześniej w liście do św. Mikołaja.
W Dębicy przejazd Motomikołajów wzbudził duże zainteresowanie nie tylko dzieci, ale wszystkich mieszkańców i staje się nasza tradycją informująca, że nadchodzą święta Bożego Narodzenia.

Comments are closed.