Ostatki w Resorcie Grand Chotowa

Rock & Roll – to temat przewodni tegorocznego Balu Ostatkowego w Resorcie GRAND Chotowa. Jak co roku na imprezie pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej nie zabrakło występów artystycznych, karnawałowej muzyki i oryginalnych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

 

Imprezy tematyczne w resorcie Grand Chotowa to już tradycja, ale pomysły organizatorów co roku zaskakują uczestników zabawy. Tym razem ostatnie dni karnawału pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej w Resorcie Grand Chotowa przeniosły Gości w rock&rollowy klimat. Ostatni bal karnawałowy w tym roku otworzyli Mistrzowie Polski Latino Show – Marzena i Mateusz. Prawie 200 osób zdecydowało się ten karnawałowy wieczór i noc spędzić w Chotowej – goście mogli skosztować przystawek i pysznych dań, a także potańczyć w rytm rockandrollowych przebojów.
To już kolejna z pewnością udana impreza tematyczna zorganizowana w Chotowej. Już wkrótce na antenie Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR będą mogli Państwo obejrzeć dłuższą relację z Rock&Rollowych ostatków pod naszym patronatem.

Comments are closed.