Otwarcie Baru „Smaki Radości”

Oficjalnie otwarto Bar „Smaki Radości” – miejsce, w którym osoby niepełnosprawne przygotowują i wydają posiłki. To kolejny projekt Stowarzyszenia Radość, na który udało się pozyskać pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego.

 

Bar prowadzony przez podopiecznych Stowarzyszenia „Radość” mieści się przy ul. Fredry. Odwiedzając to miejsce na pewno można spotkać się z miłą atmosferą, profesjonalną obsługą i smacznymi posiłkami. W estetycznej jadalni, można zamówić sobie nie tylko kawkę, herbatę, obiad, ale dania śniadaniowe i wyszukane potrawy. Bar został uroczyście otwarty przez marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Stefana Bieszczada, radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego. To właśnie pozyskane fundusze unijne zadecydowały o tym, że taki bar mógł rozpocząć działalność.

Po poświęceniu pomieszczeń przez księdza Jana Krupę – proboszcza parafii św Ducha w Dębicy przyszedł czas na zwiedzanie kuchni. Zarząd Stowarzyszenia Radość nie zapomniał podziękować tym wszystkim, bez których ten bar nie mógłby istnieć. Podziękowania przyjęli między innymi: marszałek Władysław Ortyl, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Stefan Bieszczad, starosta Andrzej Reguła i burmistrz Mariusz Szewczyk. Przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Radość podkreślają, że dla osób niepełnosprawnych bardzo ważna jest rehabilitacja poprzez pracę. Uroczystości zakończyły się degustacją potraw przygotowanych przez pracowników baru „Smaki Radości”

Comments are closed.