Otwarcie Five Fit Gym & Fitness

W Dębicy otwarto nowy fitnessclub. Five Fit Gym& Fitness mieści się w tym samym miejsu co kiedyś Soho. Do końca maja każdy bezpłatnie może skorzystać z zajęć fitness i cross five, a także wypróbować nowy sprzęt siłowy.

 

Właścicielami Five Fit Gym & Fitness są : Lucjan Weselak i jego syn Maciej. Menedżerką Dorota Petela. Lucjan Weselak był do tej pory właścicielem budynku, teraz przejął klub, nadał mu nową nazwę i ma nadzieje osiągnąć sukces. Wierzy, że w tym pomoże mu syn Maciej i wyszkolona kadra instruktorów. Maciej Weselak jest instruktorem, pracował w klubie Soho, doskonale zna potrzeby klientów, dlatego sprzęt jest dostosowany do tego, żeby mógł sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających klubowiczów. Nowi właściciele postawili na doposażenie siłowni, a oferta nie jest skierowana wyłącznie dla silnych mężczyzn, ale także dla kobiet marzących o idealnej, wysportowanej i zdrowej sylwetce.

W grafiku Five Fit & Gym znalazły się specjalne zajęcia na siłowni dla pań, podczas których instruktor krok po kroku nauczy jak korzystać ze wszystkich urządzeń i maszyn na siłowni, jak zyskać piękną talię, ramiona, brzuch i uda. O nienaganną sylwetkę klubowiczek zadba także między innymi Dorota Petela, menadżer klubu, słynąca z mocnego reżimu podczas treningu. Na uroczyste otwarcie fitnesclubu przybyli także seniorzy, którzy szczególnie cieszą się, że będą mogli chodzić na jogę i zajęcia „Zdrowy kręgosłup”. W otwarciu uczestniczyło kilkadziesiąt osób, byłych klubowiczów Soho, ale także tych co swoją przygodę z fitnesem zamierzają dopiero rozpocząć. Zapoznawali się z nową ofertą, sprzętem i instruktorami.

Comments are closed.