Podsumowanie osiągnięć sportowych i artystycznych

W Szkole Podstawowej numer 10 podsumowano osiągnięcia sportowe i artystyczne uczniów w roku szkolnym 2017/2018. Młodzież
z rąk włodarzy miasta otrzymała puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Pod koniec czerwca w szkołach naszego regionu zaprezentowano efekty tegorocznej pracy uczniów i nauczycieli. W Szkole Podstawowej numer 10 podczas uroczystej akademii podsumowano osiągnięcia sportowe i artystyczne dębickiej młodzieży.

 

Wyróżnieni uczniowie z rąk burmistrza i radnych otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Utalentowani sportowo i artystycznie młodzi ludzie usłyszeli wiele słów uznania ze strony zarówno samorządowców, jak też trenerów i nauczycieli. Zdecydowanie największa ilością osiągnięć sportowych w roku szkolnym 2017/2018 mogli pochwalić się uczniowie dębickiej „Piątki”. Najlepszym młodym sportowcom i artystom gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w kolejnych latach. Podczas okolicznościowej imprezy interesujący program artystyczny przygotowali i zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Dębicy.

Comments are closed.