Podziękowania dla st. bryg. Wojciecha Buszka

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Mariusz Szewczyk uroczyście podziękował Wojciechowi Buszkowi, byłemu Komendantowi Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Dębicy za wieloletnią służbę na rzecz mieszkańców naszego miasta i regionu.

 

Po trzynastu latach służby na stanowisku komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Dębicy Wojciech Buszek niespełna miesiąc temu zdał swoje obowiązki. Przypomnijmy, że były już szef dębickiej straży pożarnej swoją karierę w służbie mundurowej rozpoczął w 1992 roku i od tamtej pory był wielokrotnie nagradzany za zasługi dla bezpieczeństwa całego Powiatu Dębickiego. Na ostatniej sesji radni uroczyście podziękowali mu za wieloletnią służbę na rzecz mieszkańców naszego regionu.

Starszy brygadier Wojciech Buszek w swoim wystąpieniu także podziękował współpracownikom, zarówno strażakom zawodowym, jak też ochotnikom, którzy wspólnie z nim przez lata nieśli pomoc mieszkańcom naszego regionu. Nowego komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Dębicy poznamy w najbliższych tygodniach. Obecnie funkcję szefa dębickiej straży pożarnej pełni starszy brygadier Roman Merchut.

Comments are closed.