Powalczą o tytuł Miss Podkarpacia

Najpiękniejsze panie powalczą o tytuł Miss Podkarpacia roku dwa tysiące dziewiętnastego. Uroczysta Gala podczas, której wybrane zostaną najładniejsze kobiety naszego województwa odbędzie się w Resorcie Grand Chotowa 31 marca.

 

Już po raz czwarty Resort GRAND Chotowa jest organizatorem wyborów Miss Podkarpacia. Od początku 2019 roku panie z całego naszego województwa przesyłały zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu. Spośród ponad kilkudziesięciu kandydatek do udziału
w castingu organizatorzy zaprosili kilkanaście dziewcząt. Panie, które przeszły wstępne eliminacje i zaprezentowały się na scenie w sali Wehikuł Czasu były bardzo atrakcyjne, zgrabne oraz inteligentne, a także zdecydowanie nie obawiały się występów na scenie.

Zapytaliśmy uczestniczące w castingu dziewczyny jaka ich zdaniem powinna być miss naszego województwa? Wszystkie dziewczyny oceniało jury w składzie: Paulina Grygiel Manager Resortu Grand Chotowa, Maria Skotnicka Dyrektor Resortu oraz Wojciech Ciurko
– kierownik Resortu Grand Chotowa, a także Izabela Gerlak – właścicielka salonów sukien ślubnych oraz obecna Miss Podkarpacia Klaudia Pustkowska.

Kandydatki najpierw zaprezentowały się w strojach casulowych, aby swobodnie porozmawiać z jurorami i odpowiedzieć na wszystkie zadawane im pytania, a następnie wyszły na scenę w kostiumach kąpielowych. Reporterzy Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR zapytali jurorów jakimi kryteriami kierowali się podczas wyboru finalistek, które w trakcie uroczystej Gali tegorocznych wyborów Miss Podkarpacia będą ubiegały się o tytuły najpiękniejszych Pań w naszym województwie.

Za niespełna półtora miesiąca podczas Gali Finałowej w Resorcie Grand Chotowa poznamy Miss Podkarpacia roku 2019, wtedy też dowiemy się, które Panie będą reprezentowały nasz region w ćwierćfinale wyborów Miss Polski 2019. Patronat medialny nad wyborami Miss Podkarpacia podobnie jak w latach ubiegłych objęła Polska Telewizja Regionalna PTVR i to na naszej antenie będą mogli Państwo zobaczyć obszerną relację zarówno z castingu, jak też z tegorocznej niezwykle widowiskowej Gali Finałowej.

Comments are closed.