Powalczą o tytuł Miss Podkarpacia

7 dziewcząt i 10 pań powalczy o tytuł Miss Nastolatek Podkarpacia i Miss Podkarpacia roku dwa tysiące osiemnastego. Uroczysta Gala podczas której wybrane zostaną najpiękniejsze kobiety naszego województwa odbędzie się w Resorcie Grand Chotowa już 18 marca.

 

Już po raz trzeci Resort GRAND Chotowa jest organizatorem wyborów Miss Podkarpacia i Miss Nastolatek naszego województwa. Od początku 2018 roku dziewczęta i panie z całego naszego województwa przesyłały zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu. Spośród ponad stu kandydatek do udziału w castingu organizatorzy zaprosili w sumie dwadzieścia trzy panie. Wszystkie dziewczyny oceniało jury w składzie: Wojciech Ciurko – kierownik Resortu Grand Chotowa, obecna Miss Podkarpacia Natalia Barańska oraz Kinga Kozioł Miss Nastolatek roku 2017. Kandydatki najpierw zaprezentowały się w strojach casulowych, aby swobodnie porozmawiać z jurorami
i odpowiedzieć na wszystkie zadawane Im pytania, a następnie wyszły na scenę w kostiumach kąpielowych. Zapytaliśmy jurorów jakimi kryteriami kierowali się podczas wyboru finalistek, które podczas uroczystej Gali tegorocznych wyborów Miss Podkarpacia będą ubiegały się tytuły najpiękniejszych Pań w naszym województwie.

Jurorzy zgodnie podkreślali, że Panie, które przeszły wstępne eliminacje i zaprezentowały się na scenie w sali Wehikuł Czasu były bardzo atrakcyjne, zgrabne oraz inteligentne, a wybór tych które wezmą udział w Gali Finałowej był naprawdę niezwykle trudny. Ostatecznie o tytuł Miss Podkarpacia powalczy w tym roku 10 pań, a o tytuł najpiękniejszej nastolatki naszego województwa
7 dziewcząt. Podobnie jak w latach ubiegłych wszystkie kandydatki wezmą teraz udział w specjalnych zajęciach z modelingu, które poprowadzi Gabriela Kukla właścicielka Agencji Modelek, a wszystko po to, żeby dziewczyny mogły pięknie zaprezentować się przed publicznością podczas podkarpackiego finału w Resorcie Grand Chotowa.

Za niespełna półtora miesiąca podczas Gali Finałowej w Resorcie Grand Chotowa poznamy Miss Podkarpacia roku 2018 oraz Miss Nastolatek naszego województwa, wtedy też dowiemy się które Panie będą reprezentowały nasz region w ćwierćfinale wyborów Miss Polski 2018. Patronat medialny nad wyborami Miss Podkarpacia podobnie jak w latach ubiegłych objęła Polska Telewizja Regionalna PTVR i to na naszej antenie będą mogli Państwo zobaczyć obszerną relację zarówno z castingu, jak też z tegorocznej niezwykle widowiskowej Gali Finałowej.

Comments are closed.