Powitanie lata w Dębicy

Gry i zabawy z animatorami, bańki mydlane, piana party i cukierkowa bomba – to tylko niektóre atrakcje, jakie Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych dębiczan na powitanie tegorocznego lata. Podczas imprezy podsumowano także zajęcia artystyczne prowadzone przez MOK w roku szkolnym 2017/2018.

 

Widowiskiem interaktywnym „Szalone Disco z Poppy i Mrukiem” zainaugurowano letnie, miejskie imprezy na dębickim rynku. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta z radością i zaangażowaniem wzięli udział w grach i zabawach przygotowanych i poprowadzonych przez animatorów. Nie zabrakło także konkursów z nagrodami, dmuchanych zjeżdżalni, baniek mydlanych i złotego konfetti. Dzieci wspólnie śpiewały również znane hity muzyczne i tańczyły w pianie. Jednak zdecydowanie największą atrakcją tej imprezy i najbardziej wyczekiwanym punktem programu była słodka, cukierkowa bomba. Powitanie lata połączone zostało z podsumowaniem zajęć artystycznych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Kultury w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach plastycznych i teatralnych otrzymały dyplomy oraz słodycze.

Powitanie lata z pewnością można zaliczyć do udanych, było słonecznie, bajecznie i kolorowo, a wszystkie dzieciaki bawiły się doskonale. Jak podkreślał Jan Borek dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury to dopiero początek wakacyjnych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców naszego regionu. Podczas tegorocznego lata dębiczanie z pewnością nie będą mogli narzekać na brak interesujących propozycji spędzenia wolnego czasu. Rozpoczynające się wakacje z pewnością będą obfitowały w wiele atrakcji, każdy w ofercie Miejskiego Ośrodka Kultury znajdzie „coś dla siebie”. …a najmłodszym dębiczanom życzymy radosnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Comments are closed.