Prezentacja kandydatów Koalicji Obywatelskiej Ziemi Dębickiej

Podczas konferencji prasowej w Dworku Dębickim zaprezentowano kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicji Obywatelskiej Ziemi Dębickiej do Rady Miasta i Powiatu Dębickiego. Przedstawiono także program wyborczy ugrupowania.

 

Alina Rzewuska – pełnomocnik Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej Ziemi Dębickiej poprosiła o prezentacje i powiedzenie kilku słów o sobie wszystkich kandydatów. Są to osoby reprezentujące szeroki przekrój społeczny, od młodości poprzez doświadczenie, kreatywność. Wśród osób kandydujących z tego ugrupowania nie brakuje nauczycieli, przedsiębiorców, urzędników, doświadczonych samorządowców, społeczników.

Z Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej startują osoby we wszystkich okręgach do Rady Miasta i do Rady Powiatu. Koalicja Obywatelska Ziemi Dębickiej ma także swojego kandydata na fotel burmistrza Dębicy. Jest nim Piotr Michoń, który podkreślał, że jego program wyborczy opiera się na trzech filarach: rozwój, mieszkańcy i bezpieczeństwo. Wybory samorządowe odbędą się 21 października i wtedy wybierzemy burmistrza, wójtów, radnych powiatowych, miejskich i wojewódzkich.

Comments are closed.