Spektakl interaktywny dla dzieci

Spektakl interaktywny w wykonaniu aktorów Teatru Trip zakończył tegoroczne „Wakacje z Kulturą”. Bajkowa historia o dwóch skrzatach zaprezentowana została najmłodszym widzom w muszli koncertowej przy ulicy Brzegowej w Dębicy.

 

Aktorzy Śląskiego Teatru Trip na prawie godzinę przenieśli najmłodszych mieszkańców naszego regionu w magiczny świat skrzatów. Spektakl interaktywny prezentował historię rodzeństwa, które znalazło magiczną czapkę i próbuje pomóc zaklętemu w powietrze Hipolitowi. Jednak w tym przedstawieniu bardzo ważną rolę odgrywa publiczność, która ma znaczący wpływ na losy bohaterów. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się do tej zabawy, a organizatorzy nie ukrywali zadowolenia z tego, że przedstawienie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony najmłodszych, jak też starszych mieszkańców Dębicy.

Bajka z pewnością przypadła dzieciom do gustu, widzowie z radością i uśmiechem na twarzy angażowali się w wydarzenia, jakie miały miejsce na scenie. Nie zabrakło tańca, zagadek, a także wspólnego rzucania magicznych zaklęć. Dzieci nie tylko doskonale bawiły się, ale także poznały prawdziwą moc miłości, jaka łączy rodzeństwo. Spektakl zakończył tegoroczne Wakacje z Kulturą, ale już ruszyły zapisy na zajęcia artystyczne realizowane nowym w roku szkolnym …a dla tych, którzy nie byli na przedstawieniu mamy dobrą wiadomość – Teatr Trip zagości w muszli koncertowej przy ulicy Brzegowej w Dębicy jeszcze w grudniu z zupełnie nowym, równie zabawnym spektaklem.

Comments are closed.