Spotkanie opłatkowe samorządowców

Jak co roku do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych przybyli parlamentarzyści i samorządowcy na powiatowe spotkanie opłatkowe. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Wydział Kultury, Turystyki Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego
w Dębicy.

 

Część oficjalna rozpoczęła się od wystąpienia przewodniczącego Rady Powiatu Dębickiego Michała Maziarki, który powitał przybyłych gości. Wśród nich znaleźli się włodarze poszczególnych gmin, radni powiatowi, szefowie pionów organizacyjnych starostwa, którzy na co dzień wykonują prace dla mieszkańców, prezesi sądu rejonowego w Dębicy, przedstawiciele policji.

Przewodniczący Michał Maziarka podkreślał, że Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, szczególnie w roku jubileuszu odzyskania Niepodległości przez Polskę. O tym, jak ważne jest spotkanie wszystkich samorządowców w czasie przedświątecznym mówił Piotr Chęciek – starosta powiatu dębickiego. Spotkanie opłatkowe uświetnił występ uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, którzy przygotowali koncert kolęd w ciekawych muzycznych aranżacjach.

Comments are closed.