Sukces zespołu Simply Swagg

Kolejny sukces zespołu tanecznego Simply Swagg. Podopieczne Natalii Barańskiej podczas ogólnopolskiego andrzejkowego spotkania tanecznego zdobyły drugie miejsce w kategorii tańca nowoczesnego od 16 do 20 lat.

 

Grupa taneczna stacjonująca w osiedlowym Klubie Kultury Emka po raz piąty zaprezentowała się na scenie jasielskiego Domu Kultury. W Emce pod kierunkiem Natalii Barańskiej szkolą swoje taneczne umiejętności. Tancerki zespołu Simply Swagg lubią przychodzić na zajęcia, każdy sukces mobilizuje ich do dalszej pracy. Odnosząc kolejne sukcesy dziewczyny podczas Ogólnopolskiego Andrzejkowego spotkania tanecznego zdobyły również nagrody indywidualne.

Drugie miejsce otrzymała Sandra Bielak za występ solo w kategorii taniec nowoczesny i drugie miejsce w duecie z Kają Sadowską.
Za występ solowy pierwsze miejsce uzyskały Weronika Szewczyk i Nikola Chęciek. Większość z nich chce zostać zawodowymi tancerkami. Tancerki przygotowują się do kolejnych występów. O sukcesach zespołu tanecznego Simply Swagg na pewno jeszcze usłyszymy.

Comments are closed.