Super OES Gminy Dębica

W ramach 5 Rundy Pucharu Automobilklubu STOMIL w Gminie Dębica zorganizowany został Super OES na odcinku od Głobikówki do Głobikowej.

Zawodnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Dębica, Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Prezesa Zarządu Latoszyn Zdrój.

Ostatecznie najlepsi w całym OES-ie okazali się startujący seatem Leonem w kategorii K 4 Andrzej Kaczmarek z pilotem Dominikiem Paskiem.

Z kolei w kategorii K1 wygrała załoga z numerem 29 – Patryk Szalacha i Aleksandra Piekarska.

W klasie pojemnościowej K2 najszybszy był Karol Opioła z pilotem Marcinem Bugajskim.

Natomiast pierwsze miejsce na podium w K3 zdobyła załoga w składzie Przemysław Pomprowicz i Daniel Sokołowski.

W klasyfikacji aut historycznych zwyciężyli Kamil Sakłak i Marcin Świętoń, a w kategorii „Gość” startujący Mitsubishi Lancer-em Jerzy Suder wraz z pilotem Łukaszem Strzępikiem.