Sylwester 2017/2018 na dębickim Rynku

Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na sylwestrową zabawę na Rynku i wspólne powitanie Nowego 2018 Roku.

 

Impreza sylwestrowa na Rynku w Dębicy rozpocznie się o godz. 21.00 miksem tanecznych rytmów przygotowanych i prezentowanych przez DJ Maxxa. Następnie na scenie muszli koncertowej wystąpi zespół, który tworzą artyści grający na co dzień z czołowymi polskimi wykonawcami. Grupa zagra największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, hity porywające do zabawy wszystkich obecnych na Rynku mieszkańców Dębicy i całego powiatu. Organizatorzy w sylwestrową noc przygotowali również coś dla miłośników teatru.
O godzinie 20.00 w Domu Kultury i Kinie ,,Kosmos“ wystawiony zostanie spektakl „Śmiech wzbroniony”, szalona komedia Miro Gavrana.

Bilety na to przedstawienie dostępne są w kasie Domu Kultury i Kina . W cenę biletu została wliczona lampka szampana, którą będzie można wznieść toast za pomyślność w nadchodzącym roku. O północy życzenia pomyślności w Nowym 2018 Roku złożą dębiczanom włodarze miasta. Sylwestrową zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni. Tegoroczna noc sylwestrowa w Dębicy zapowiada się bardzo interesująco, muzycznie, tanecznie i pomimo zimowej aury „bardzo gorąco“. Z pewnością każdy z Państwa spośród kilku propozycji przygotowanych przez miasto będzie mógł wybrać „coś dla siebie“.Nad bezpieczeństwem wszystkich bawiących się będą czuwali policjanci oraz straż miejska. Zatem do zobaczenia na dębickim Rynku.

Comments are closed.