Szkolenie motywacyjne: „Szczęśliwy na nowo”

Podczas ostatniej sesji Młodzieżowej Rady Gminy Dębica zorganizowane zostały warsztaty motywacyjne dla młodych rajców. Zajęcia poprowadzili Ewelina Tomkiewicz-Jajko i Krzysztof Jajko mieszkańcy Gminy Dębica, podróżnicy, którzy 5 miesięcy spędzili w Azji.

 

Ewelina i Krzysztof to młodzi ludzie, którzy przejechali południowo-wschodnią Azję, zwiedzając między innymi Dubaj, Filipiny, Wietnam, Birmę, Tajlandię, Malezję i Singapur. Pomimo wielu obaw i niewielkich funduszy udało im się zrealizować wszystkie podróżnicze plany
i po kilku miesiącach powrócić do Polski. Ze swojej wyprawy bardzo pozytywnie wspominają przede wszystkim mieszkańców Azji, którzy bezinteresownie zapewniali Im nocleg i jedzenie oraz chętnie zatrudniali do pracy, dzięki której mogli zdobywać środki na dalszą podróż. Teraz podróżnicy prowadzą szkolenia motywacyjne dla młodych ludzi, którzy chcieliby realizować swoje marzenia.

Na ostatniej sesji Młodzieżowej Rady Gminy opowiadali radnym o przygotowaniach do takiej wyprawy i bezpieczeństwie przedsięwzięcia, a także o tym, jak realizacja własnych planów i zamierzeń wpływa na rozwój naszej osobowości. Szkolenie z pewnością można zaliczyć do udanych. Młodzi radni byli zainteresowani historiami opowiadanymi przez podróżników i nie ukrywali, że prelekcja zainspirowała ich do sięgania po swoje marzenia – nie tylko te podróżnicze. Kolejne interesujące spotkanie z Eweliną i Krzysztofem zaplanowano na 12 października w Restauracji Pappas w Dębicy. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Gmina Dębica.

Comments are closed.