Wielopolska do poprawki

Zakończył się remont ulicy Wielopolskiej w Dębicy. Inwestycja długo wyczekiwana przez mieszkańców nie jest wykonana prawidłowo. Kierowcy narzekają na źle wykonane studzienki.

 

Tak wygląda pierwszy odcinek ulicy Wielopolskiej – od ul. Rzeszowskiej do ronda pod Akacjami. Dalsza część wykonanej inwestycji pozostawia wiele do życzenia. Droga nie jest równa przez źle wykonane studzienki. Jacek Drobot – dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, który odbierał tą inwestycję przyznaje, że studzienki były źle wykonane, dlatego starostwo zleciło wykonawcy zrobienie poprawek. Tłumaczył także, że nie jest w stanie stać nad wykonawcami i bezpośrednio nadzorować budowy.

W ramach wykonanej inwestycji wyremontowano chodniki, przefrezowana została część nawierzchni, dostosowana do wysokości istniejących zjazdów oraz ułożona nowa warstwa nawierzchni asfaltowej na odcinku jednego kilometra. Całość inwestycji kosztowała 860 tysięcy złotych. Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Mostowo Drogowe z Dębicy bo przedstawili najtańszą ofertę.

Comments are closed.