Konferencja Jubileuszowa z okazji 25-lecia firmy SURET

Jubileusz XXV –lecia swojego istnienia obchodzi w tym roku jedna z największych Firm w regionie – Przedsiębiorstwo SURET, którego Prezesem i założycielem jest Stefan Bieszczad.
Z tej okazji obyła się okolicznościowa Konferencja z udziałem wicepremiera Jarosława Gowina oraz marszałka Władysława Ortyla.

 

SURET to jedna z największych firm w Polsce zajmująca się kompleksową obsługą transportu wewnętrznego, usługami logistycznymi oraz gospodarką magazynową.
Konferencja Jubileuszowa z okazji 25-lecia istnienia firmy została zorganizowana w Centrum Wystawienniczo Kongresowym Arena
w Jasionce koło Rzeszowa.

Podczas okolicznościowego przemówienia Stefan Bieszczad – Prezes i założyciel firmy przypomniał historię powstania i największe sukcesy oraz dokonania SURETU oraz przedstawił kierunki rozwoju na najbliższe lata, ale przede wszystkim podziękował współpracownikom, partnerom oraz wszystkim, którzy przez lata przyczynili się do tak dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

Prezes Bieszczad podkreślał, że źródłem sukcesu Jego firmy jest działanie mądre, konsekwentne, oparte o wiedzę i determinację,
ale realizowane zawsze w sposób przemyślany i wyważony.

Comments are closed.