Zespół Państwowych Szkół Muzycznych zaprasza na kolejny Koncert Noworoczny

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza wszystkich mieszkańców naszego powiatu na tradycyjny Koncert Noworoczny, który ponownie odbędzie się 12 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Domu Kultury i Kina Kosmos. Imprezę poprowadzi Renata Żabicka.

 

Koncerty Noworoczne wpisały się już w kalendarz znaczących imprez kulturalnych w Dębicy i cieszą się bardzo dużym uznaniem miłośników muzyki oraz ambitnej rozrywki. Zainteresowanie publiczności podczas pierwszego w tym roku koncertu było tak duże, że organizatorzy postanowili powtórzyć go raz jeszcze już w najbliższy piątek – 12 stycznia. Czternasty Koncert Noworoczny pod hasłem „Dębiczanie Dębicy” w tym roku ma wyjątkową oprawę, ponieważ został przygotowany z okazji Jubileuszu 660 – lecia lokacji naszego miasta. Na scenie zobaczymy i usłyszymy wybitnych solistów, orkiestrę dętą, symfoniczną oraz smyczkową, a także chór dębickiej szkoły muzycznej.

Koncert noworoczny organizuje Zespół Państwowych Szkół Muzycznych z Niepubliczną Szkołą Muzyczną II stopnia wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Młodych Talentów, Miastem Dębica i Miejskim Ośrodkiem Kultury. Organizatorzy zapraszają wszystkich 12 stycznia na godzinę 17 do Domu Kultury i Kina Kosmos. Jak zawsze na takich imprezach gwarantowane są niezapomniane doznania artystyczne podczas noworocznej podróży z muzyką klasyczną i rozrywkową. To zdecydowanie dobry pomysł na muzyczny początek nowego roku. Imprezę tradycyjnie poprowadzi Renata Żabicka, która z pewnością zaskoczy publiczność kolejnym oryginalnym pomysłem artystycznym. Jeżeli Ktoś z Państwa jeszcze nie był, to z pewnością warto wybrać się, ponieważ kolejna okazja będzie dopiero za rok.

Comments are closed.