„Dzień Zdrowia i Piękna”w Dębicy

Ponad 300 pań uczestniczyło w „Dniu Zdrowia i Piękna”, który zorganizowała dr n. farm. Lucyna Samborska – radna powiatu dębickiego.Takie spotkania, aby uczcić „Międzynarodowy Dzień Urody”, który przypada 9 września organizowane są w naszym mieście od 2018 roku.

W restauracji Hotelu „Lord” zgromadziły się kobiety, które chciały dowiedzieć się więcej o tym „jak należy zadbać o zdrowie i urodę” 🙂
Ekspertek w tej dziedzinie podczas tego spotkania zdecydowanie „nie brakowało”…

Najpierw głos zabrała pomysłodawczyni i główna organizatorka tego wydarzenia dr n. farm. Lucyna Samborska, która przedstawiła prezentacje na temat kosmetyków aptecznych : „jakie mają składniki”, skąd biorą się wyjątkowe właściwości dermokosmetyków i „co należy włączyć do diety”, aby nasza skóra była „młoda i promienna”?

Następnie Sophie Socha – stylistka i kreatorka wizerunku mówiła „jak ważna jest pewność siebie„, „znalezienie w sobie czegoś unikalnego” i dopasowanie własnego stylu do sylwetki.

Stylistka udzielała indywidualnych porad każdej chętnej pani, a zainteresowanych nie brakowało…

Przedstawicielki „Institut Esthederm” mówiły „o czterech krokach pielęgnacji„, a także o tym „jak istotne jest nawilżenie skóry”.

Podczas tego wyjątkowego spotkania został również „przeprowadzony profesjonalny zabieg gabinetowy na modelce”, podczas którego wszystkie panie mogły dowiedzieć się „jak właściwie pielęgnować cerę”.

W trakcie imprezy rozmawiano nie tylko o urodzie, ale również o zdrowiu.

Krótką prezentację przygotowali przedstawiciele Fitness Klubu „Endorfina”.

Przyszłe mamy mogły zaczerpnąć swojej wiedzy u położnej środowiskowej i certyfikowanego doradcy laktacyjnego
Elizy Dziadoszczyk – Wójcik, która od niedawna pracuje w powiecie dębickim.

Panie z wielką radością przybyły na spotkanie, ponieważ jak podkreślały to wyjątkowy wieczór, podczas którego można było zrelaksować się i zdobyć wiedzę dotyczącą zdrowia i urody.

Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia było „przeprowadzenie metamorfoz na trzech paniach” uczestniczących w tym spotkaniu.

Były to stylizacje: „na wyjście wieczorowe”, „zakupy w galerii” oraz „spotkanie z koleżankami”.

Metamorfozy przeprowadziły ekspertki: stylistka Sophie Socha, makijażystka i stylistka brwi Justyna Kusz oraz stylistka fryzur Urszula Jarosz – Jakubek.

Pani Ewa była stylizowana „na wieczorne wyjście”.

Jak podkreślała w rozmowie z reporterami PTVR – dr farm. Lucyna Samborska, takie wydarzenia będą organizowane w Dębicy cyklicznie.

Każda z przybyłych na spotkanie pań otrzymała prezent.

Ponadto można było wygrać wiele cennych nagród i vouchery na na zabiegi dentystyczne, kosmetyczne, rehabilitacyjne.

Comments are closed.