Resort Grand Chotowa pomimo tragedii jest cały czas otwarty dla Gości

Nadal nie są znane przyczyny pożaru, do którego doszło w Resorcie Grand Chotowa. Ogień zniszczył część obiektu, ale Ośrodek pomimo tragedii jest otwarty dla Gości.

 

Żywioł strawił pierwsze piętro budynku hotelowego, w którym znajdowała się restauracja i strefa SPA oraz pokoje hotelowe, ale kierownictwo Resortu zapewnia, że Grand Chotowa nadal dysponuje komfortową bazą noclegową. Dla wszystkich Gości, którzy do Chotowej chcą przyjechać na dłużej zakwaterowanie odbywać się będzie w komfortowych domkach wolno stojących lub pokojach
zlokalizowanych na terenie kompleksu leśnego.

Na terenie Ośrodka znajdują się dwa obiekty gastronomiczne z daniami ciepłymi, napojami oraz słodyczami. Obecnie jeden z nich jest remontowany, będą dołożone nowe ławki i krzesła. Gdy tylko zrobi się słonecznie będzie możliwość nie tylko korzystania z pięknej plaży, ale także z wypożyczalni sprzętu sportowego, która oferuje kajaki, rowerki wodne.

Dzieci mogą korzystać z placu zabaw, a Ci aktywni fizycznie z parku linowego i spacerów po lesie. Właściciele i kierownictwo Resortu Grand Chotowa zapewniają, że już rozpoczynają odnawianie spalonych pomieszczeń. Oddanie wyremontowanego budynku planują na lipiec tego roku. Wszystkie zaplanowane wesela i inne imprezy w obiekcie „Wehikuł Czasu”, który znajduje się na terenie Resortu odbędą się zgodnie z planem. Budynek ten nie ucierpiał podczas pożaru.

Comments are closed.