Kto będzie ubiegał się o fotel burmistrza Dębicy ?

Wybory Samorządowe 2024 odbędą się 7 kwietnia, druga tura zaplanowana jest 21 kwietnia tego roku.

Poszczególne ugrupowania kompletują nazwiska kandydatów na radnych do samorządów, a także kandydatów na włodarzy miast i gmin.Obecny burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zapytany przez reporterów PTVR „czy będzie ubiegał się kolejny raz o fotel włodarza miasta” odpowiada „tajemniczo i niejednoznacznie”...

Radny Piotr Michoń, który ubiegał się 5 lat temu o ten najważniejszy urząd w Dębicy w tym roku „nie będzie startował”.

Nie chce jeszcze oficjalnie zdradzać nazwiska kandydata z Koalicji Obywatelskiej Ziemi Dębickiej, ale mówi, że będzie to mężczyzna…

Nieoficjalnie” mówi się”, że o fotel burmistrza Dębicy z Koalicji Obywatelskiej będzie ubiegał się Jarosław Śliwa, były wiceburmistrz Dębicy.

Mateusz Kutrzeba – radny Miasta Dębica z Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z reporterami Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR przyznał, że w tym roku ponownie będzie ubiegał się o fotel włodarza Dębicy.

Pięć lat temu przegrał z obecnym burmistrzem Mariuszem Szewczykiem.

Jakie jeszcze osoby kandydować będą w tym roku na ten najważniejszy urząd w dębickim Ratuszu? – więcej na ten temat już wkrótce na antenie programu Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR w sieci kablowej Multimedia Polska oraz w Internecie na www.ptvr.pl, na kanale youtube oraz na naszym profilu na facebook-u.

Comments are closed.