Malowanie bombek z Firmą Tikkurila

W dębickiej Galerii Raj po raz kolejny odbyły się przedświąteczne warsztaty artystyczne z Firmą Tikkurila. Dzieci pod opieką animatorek malowały bombki i drewniane zawieszki.

 

„Bombki i nie tylko (jak) malowane” – pod takim hasłem w dębickiej Galerii Raj po raz kolejny zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Oprócz wielkich kolorowych bombek dzieci wspólnie z animatorkami malowały drewniane zawieszki w kształcie aniołków, reniferów i bałwanków.

Dzieci biorące udział w tych warsztatach oprócz dobrej zabawy miały również możliwość rozwijania swoich zdolności plastycznych pod okiem profesjonalnych animatorów. Co roku w tym wydarzeniu bierze udział blisko 100 osób. Najmłodsi malują bombki, które następnie mogą zabrać do domu i udekorować nimi choinkę.

Jak podkreślali organizatorzy w rozmowie z reporterami Polskiej Telewizji Regionalnej takie warsztaty cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu będą kontynuowane w przyszłości.

Comments are closed.