Mecz Kamerun – Polska w Dębicy

Mecz siatkówki pomiędzy Developresem Rzeszów, a reprezentacją Kamerunu zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Zawodniczki pod wodzą Stephane’a Antigi oddały rywalkom tylko jednego seta i wygrały

 

Mecz towarzyski odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy i zgromadził rzeszę fanów tej dyscypliny sportowej. Trenerem rzeszowianek jest gwiazda światowej siatkówki Stephane Antiga. Kamerunki natomiast to dwukrotne Mistrzynie Afryki oraz uczestniczki Pucharu Świata. Nie zabrakło prawdziwie sportowych emocji.Rzeszowianki wyszły do tego spotkania w niemal najmocniejszym składzie.

Głównym organizatorem meczu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy. Dla kibiców była to nie tylko doskonała okazja, aby na żywo dopingować znakomite siatkarki, ale również wesprzeć finansowo dwumiesięcznego Ksawerego ze Stasiówki, który walczy ze złośliwym nowotworem oka. W tym dniu przygotowano także sporo atrakcji dla dzieci. W sali 112 na najmłodszych czekali animatorzy, którzy prowadzili zabawy, były dmuchańce i mini – dyskoteka.

Comments are closed.