„Międzynarodowy Dzień Urody” w Dębicy

Po raz kolejny dr n. farm. Lucyna Samborska – radna powiatu dębickiego zorganizowała Dzień Zdrowia i Piękna dla chętnych pań z naszego regionu. Takie spotkania, aby uczcić „Międzynarodowy Dzień Urody”, który przypada 9 września organizowane były w naszym mieście już w poprzednich latach.W ubiegłych latach takie imprezy cieszyły się ogromnym powodzeniem, na spotkania przychodziło ponad 100 pań, aby wysłuchać porad stylistki, makijażystek i kosmetologów.

Tegoroczny dębicki „Dzień Urody” ze względu na obostrzenia sanitarne odbył się w małym gronie.

Podczas tej edycji panie dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących tego „jak zachować młody wygląd na dłużej”.

Na temat tego „jak dbać o swoją aktywność fizyczną” i poprawić kondycję organizmu krótką prelekcję wygłosiła fizjoterapeutka Katarzyna Zielińskareprezentująca Manufakturę Zdrowia.

Panie, biorące udział w spotkaniu otrzymały prezenty.
Do wylosowania był między innymi seans terapeutyczny w komorze hiperbarycznej HBOT, a także zabiegi w Manufakturze Zdrowia.
Uczestniczki tegorocznego „Dnia Urody” zorganizowanego przez dr n. farm. Lucynę Samborską – radną Powiatu Dębickiego w rozmowie z naszymi reporterami podkreślały, że takie spotkania powinny być organizowane w naszym mieście cyklicznie, ponieważ są cennym źródłem wiedzy na temat zdrowia i urody.

Każda z pań ma swoje sposoby na to, aby pięknie wyglądać.

Jak zapowiada w rozmowie z reporterami PTVR dr n. farm. Lucyna Samborska – radna powiatu dębickiego, kolejny taki dzień z poradami zdrowotnymi i kosmetologicznymi dla pań, w którym więcej uczestniczek będzie mogło wziąć udział zaplanowano już na wiosnę przyszłego roku.

Jeżeli tylko pandemia nie przeszkodzi to „Dzień Urody 2022” – jak podkreślają organizatorzy odbędzie się „z jeszcze większym rozmachem”.

Comments are closed.