Mieszkańcy Dębicy składają Życzenia Wielkanocne za pośrednictwem PTVR

To już kolejne święta, które spędzamy w reżimie sanitarnym z licznymi obostrzeniami spowodowanymi trzecią falą pandemii koronawirusa SARS CoV -2.


Wielkanoc to zdecydowanie najważniejsze święta dla każdego katolika, ale niestety nie możemy w pełni uczestniczyć w nabożeństwach kościelnych, święcić pokarmów i wspólnie z rodziną cieszyć się ze zmartwychwstania Jezusa, a także nadejścia wiosny i „budzenia się przyrody do życia”. Święta to jednak czas składania życzeń swoim bliskim i przyjaciołom. Ze względu na pandemię i brak możliwości osobistego, bardzo rodzinnego spędzania świąt, tegoroczne życzenia świąteczne mają wyjątkowe znaczenie…

Mieszkańcy Dębicy i powiatu dębickiego składali życzenia wielkanocne za pośrednictwem Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR. My także telewidzom Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR oraz wszystkim mieszkańcom powiatu dębickiego życzymy przede wszystkim zdrowia, radości i mimo wszystko wielu duchowych przeżyć oraz  pięknych chwil w gronie najbliższej rodziny podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych.

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami pokonamy wreszcie pandemię i powrócimy do „normalnego” życia, a kolejne święta spędzimy już bez żadnych epidemiologicznych obostrzeń w gronie całej rodziny i wielu przyjaciół oraz znajomych.

Comments are closed.