Najprzystojniejsi mężczyźni z Podkarpacia walczyli o tytuł Mistera Podkarpacia 2019

W tym roku po raz pierwszy w Resorcie Grand Chotowa odbyły się także wybory najprzystojniejszego mężczyzny naszego województwa. Został nim rzeszowianin – Wojciech Gromadzki.

 

Gala Finałowa wyborów Mistera Podkarpacia 2019 odbyła się również w Sali Widowiskowej Wehikuł Czasu w Resorcie Grand Chotowa. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny naszego województwa rywalizowało 10-ciu młodych panów. Finaliści wybrani zostali podczas castingu spośród kilkudziesięciu kandydatów. W trakcie Gali Finałowej panowie prezentowali się w strojach sportowych, kąpielowych,
a także w garniturach ślubnych.

Umiejętność poruszania się na scenie, urok osobisty, sylwetkę, a także inteligencję kandydatów na Mistera Podkarpacia oceniało jury złożone z organizatorów konkursu, partnerów tego wydarzenia oraz gospodarzy Resortu. Wśród jurorów zasiadali także Klaudia Pustkowska Miss Podkarpacia 2018, a także obecny Mister Polski Tomasz Zarzycki.

Po burzliwych naradach ogłoszono nazwisko Mistera Podkarpacia roku 2019, którym został wybrany Wojciech Gromadzki. Wojciech Gromadzki – Mister Podkarpacia roku 2019 jest absolwentem krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na co dzień pracuje jako trener personalny, a w wolnych chwilach… gra na pianinie. Najprzystojniejszy mężczyzna Podkarpacia nie krył zadowolenia i radości
z uzyskanego tytułu.

Podczas występu najprzystojniejszy mężczyzna naszego województwa miał ogromne wparcie wśród publiczności, która głośno dopingowała swojego faworyta. W Sali Wehikuł Czasu słychać było gromkie brawa i okrzyki, jak na scenie prezentował się Wojciech Gromadzki. Tytuł Mistera Podkarpacia 2019 wręczył Wojciechowi Gromadzkiemu Mister Polski – Tomasz Zarzycki.

Podczas Gali Finałowej wybrano także Pierwszego Wicemistera Podkarpacia 2019, którym został Kamil Mierzwa. Tytuł drugiego wiceministra naszego województwa jurorzy przyznali natomiast Michałowi Chmielowi. Wybory Mistera Podkarpacia podobnie, jak wybory Miss, to oficjalny konkurs na licencji Mistera Polski, dlatego Wojciech Gromadzki — Mister Podkarpacia 2019 r. będzie reprezentował nasz region w ćwierćfinale tegorocznych wyborów Mistera Polski.

W trakcie trwania Gali przyznano również dwa tytuły komplementarne.
Tytuły Mistera publiczności, a także Mistera Internetu zdobył Gabriel Zacios. W tym roku po raz pierwszy w Resorcie Grand Chotowa wybraliśmy Mistera Podkarpacia. Profesjonalnie i z rozmachem zorganizowana Gala Finałowa cieszyła dużym zainteresowaniem ze strony mediów i publiczności.

Jak twierdzą organizatorzy w przyszłości ten projekt będzie kontynuowany, dzięki współpracy z lokalnymi samorządami i sponsorami. Reportaż z tej imprezy oraz wywiad z Misterem Polski już wkrótce na antenie Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR zarówno w sieci Multimedia Polska, jak też w Internecie na portalu pod adresem www.ptvr.pl

Comments are closed.