Najzabawniejsze żarty primaaprilisowe mieszkańców Dębicy

Primaaprilis to dzień w którym co roku „robimy sobie”, żarty, „kawały” i staramy się wprowadzić w błąd naszych przyjaciół, rodzinę i znajomych. Dziennikarze także publikują teksty lub realizują materiały filmowe w których podają nieprawdziwe informacje, często zaskakujące i mało prawdopodobne.


Jeżeli widzowie lub czytelnicy „uwierzą”, że publikowany materiał „jest prawdziwy” to znaczy, że został przemyślany i dobrze zrealizowany przez redakcję. W tym roku w szczycie pandemii, pomimo bardzo smutnych informacji, jakie codziennie przekazujemy Państwu w telewizji, prasie i Internecie, przekornie postanowiliśmy jednak zapytać mieszkańców Dębicy – „jakie mają pomysły na najzabawniejsze i najbardziej oryginalne żarty primaaprilisowe dla przyjaciół, rodziny i znajomych?

Reporterzy Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR zapytali także jakie najzabawniejsze żarty primaaprilisowe zapamiętali z poprzednich lat mieszkańcy naszego regionu?

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Państwu „udanych” primaaprilisowych żartów i „trochę” uśmiechu, zabawy oraz radości w tych ciężkich czasach pandemii.

Comments are closed.