Natalia Barańska z tytułem” Miss Internautów Miss Earth Poland”

Natalia Barańska – nasza redakcyjna koleżanka została Miss Internetu prestiżowego, konkursu piękności „Miss Earth Poland”. Wybory odbyły się w Centrum G2 Arena w Jasionce i towarzyszyły Kongresowi 60 milionów czyli globalnemu zjazdowi Polonii.

 

Dyrektorem generalnym konkursu Miss Earth Poland jest pochodząca z Wenezueli Francis Sudnicka. Konkurs promowany jest jako piękno z przesłaniem, a kandydatki do korony muszą wykazać się działaniami proekologicznymi. Zanim dziewczyny wyszły na scenę do Gali Miss Earth Poland przygotowywały się podczas zgrupowania w Warszawie i Rzeszowie. Ćwiczyły chodzenie na szpilkach, umiejętność ładnego poruszania się, a także układy choreograficzne pod kierunkiem Jarosława Szado.

Dziewczyny zaprezentowały się w sukniach koktajlowych, wieczorowych, pięknych kreacjach, które można zakładać na wielkie wyjścia. Prowadzący Galę Konrado Moreno przedstawił wszystkie kandydatki. Mówił o ich wykształceniu, zainteresowaniach i działaniach na rzecz ekologii. Był też pokaz w urzekających sukniach ślubnych, które zachwycały różnorodnością faktur, zdobieniami i koronkami.

Jury ogłosiło werdykt. Zwyciężczynią tego konkursu została Krystyna Sokołowska Białegostoku i to ona za niespełna miesiąc będzie reprezentować nasz kraj na Filipinach. A jak ocenia organizację konkursu Natalia Barańska – Miss Internetu. Francis Sudnicka – dyrektor generalna Miss Earth Poland w 2006 wygrała Międzynarodowy Konkurs Miss Earth, a teraz jest głównym organizatorem polskiej edycji. Oprócz tego startowała w 12 konkursach piękności. A jak dba o urodę jedna z najpiękniejszych kobiet świata? Wszystkim pięknym Paniom, w tym naszej redakcyjnej koleżance Natalii Barańskiej życzymy kolejnych sukcesów w konkursach piękności.

Comments are closed.