Ostatki w Resorcie Grand Chotowa

Imprezy tematyczne w Resorcie Grand Chotowa pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR to już tradycja, ale pomysły organizatorów co roku zaskakują uczestników zabawy. Na zakończenie karnawału 2020 zaplanowano szalony bal w stylu meksykańskim.

 

Oryginalne pomysły organizatorów imprez w Resorcie Grand Chotowa co roku przyciągają chętnych do wspólnego karnawałowego szaleństwa. Przypomnijmy, że w Chotowej razem z telewizją PTVR bawiliśmy się już między innymi w stylu lat osiemdziesiątych, disco, „latino” czy amerykańskim. W tym roku na zakończenie karnawału czeka nas natomiast zabawa taneczna, której motywem przewodnim jest klimat meksykański.

Oprócz doskonałej tanecznej muzyki i wyśmienitej kuchni na Gości czekają liczne atrakcje i występy artystyczne. Jak podkreśla Wojciech Ciurko kierownik Resortu Grand Chotowa bal karnawałowy 2020 będzie wyjątkowy, a organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy niespodzianki, jakich jeszcze nie było podczas imprez tematycznych w Chotowej.

Wyśmienita kuchnia i wyjątkowe dania – jak twierdzą organizatorzy – z pewnością przypadną do gustu uczestnikom tego karnawałowego szaleństwa w Chotowej. Każdego roku na imprezach tematycznych i balach karnawałowych pod patronatem Polskiej Telewizji Regionalnej w Resorcie Grand Chotowa do białego rana bawi się ponad 200 osób.

W tym roku impreza na terenie wyremontowanego obiektu ma być wyjątkowa, a organizatorzy liczą na kolejny rekord liczby uczestników. Zatem do zobaczenia w sobotę 22 lutego o godz. 19 w Resorcie Grand w Chotowej z pewnością nie zabraknie doskonałej, szalonej zabawy kończącej karnawał 2020.

Comments are closed.