Plac przy ul. Wielopolskiej już po odbiorze technicznym

Można już korzystać z nowo wybudowanego placu zabaw przy ul. Wielopolskiej. Gdy tylko zrobiono odbiór techniczny, dzieci z wielką radością przystąpiły do zabawy. Ten plac był długo wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i ich rodziców. O powstanie tego placu zabiegała mieszkanka osiedla Wielopolska Iwona Maryniak.

 

Ludmiła Stelmach – Kołodziej – radna miejska z Dębicy również zabiegała, aby ten plac powstał. Budowa placu na ul. Wielopolskiej kosztowała 157 tys zł. Radna Stelmach- Kołodziej zapewnia, że będzie się starała, aby na tym osiedlu powstawały kolejne takie miejsca bo zapotrzebowanie jest bardzo duże. Przetarg na wykonanie placu zabaw wygrała firma Inter – Tork.

Plac jest tak zbudowany, aby integrować osoby starsze, młodzież i dzieci. Dla najmłodszych są przeznaczone okazałe przyrządy: drabinki, huśtawki i kolorowe zabawki rozwijające zręczność i wyobraźnie. Dla starszych i młodzieży są urządzenia siłowni plenerowej typu: rower, atlas czy orbit- rek. Wszystkim mieszkańcom ul. Wielopolskiej życzymy udanego relaksu na nowopowstałym placu zabaw.

Comments are closed.