Podsumowano dwa powiatowe konkursy

W Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy odbyło się podsumowanie dwóch powiatowych konkursów w ramach edukacji ekologicznej: konkursu plastycznego „Moje spotkania z przyrodą” oraz konkursu fotograficznego „Przyroda powiatu dębickiego”.

 

W Starostwie Powiatowym w Dębicy nagrodzono laureatów tegorocznej VI edycji konkursów zorganizowanych w ramach edukacji ekologicznej. Pierwszy z nich to „Moje spotkania z przyrodą” w którym zadaniem uczestników było pokazanie w swoich pracach plastycznych naturalnego piękna naszego regionu. Drugi dotyczył „Przyrody powiatu dębickiego”, a uczniowie mogli wykazać się swoimi talentami fotograficznymi.

W plastycznej rywalizacji udział wzięło 82 uczniów. Z kolei w konkursie fotograficznym 27 uczestników, a każdy mógł zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia. Uczestnicy konkursów otrzymali nie tylko pamiątkowe dyplomy, ale także nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. W konkursach uczestniczyły także osoby z niepełnosprawnością. Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Dębicy zapewniali, że takie konkursy będą kontynuowane w kolejnych latach.

Comments are closed.