Podziękowania dla dyrektorów i nauczycieli za wieloletnią pracę

Dwóch dyrektorów placówek oświatowych i kilku nauczycieli z Gminy Dębica przeszło na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji włodarze Gminy zorganizowali okolicznościowe spotkanie, podczas którego podziękowali emerytom za wieloletnią pracę dydaktyczną.

 

W Domu Kultury w Nagawczynie Zdzisław Siwula – zastępca Wójta Gminy Dębica oraz Radni Gminy Dębica podziękowali zasłużonym pedagogom i kadrze kierowniczej za wieloletnią pracę dydaktyczną oraz zaangażowanie w szkolnictwo na terenie naszego regionu.

Wśród osób, które od 1 września bieżącego roku przejdą na emeryturę włodarze Gminy Dębica pożegnali między innymi Andrzeja Dziadosza – dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Stasiówce, Małgorzatę Godek – dyrektorkę Publicznej Szkoły Podstawowej
w Nagawczynie oraz Grażynę Sandomierską- nauczycielkę, która całe życie zawodowe spędziła w Szkole Podstawowej w Nagawczynie.

Jak podkreślali włodarze Gminy Dębica, praca nauczycieli odchodzących na zasłużony, zawodowy odpoczynek wymagała nie tylko najwyższych kwalifikacji i umiejętności, ale także nienagannej postawy moralnej oraz wyjątkowych cech osobowości. Podczas spotkania wręczono również gratulacje nowym dyrektorom szkół podstawowych w Gumniskach, Nagawczynie, Brzeźnicy, Stobiernej, Paszczynie , a także w Zespole Szkół w Zawadzie .

Comments are closed.