Polska Telewizja Regionalna PTVR w tym roku także „zagra” z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30 Jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.W Dębicy Sztab Orkiestry, który mieści się w Zespole Szkół Nr 2 przygotowuje liczne atrakcje dla mieszkańców naszego miasta oraz organizuje licytacje i zbiórkę pieniędzy do puszek.


W tym roku Orkiestra  zbiera środki na zakup sprzętu i pomoc w diagnostyce, a także leczeniu chorób oraz wad wzroku u dzieci.

W Internecie można wziąć udział w licytacji wielu atrakcji, przedmiotów oraz wydarzeń na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fundusze zbierane są nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. 

Polska Telewizja Regionalna wystawiła do licytacji możliwość poprowadzenia w charakterze prezentera Magazynu Miejskiego oraz przygotowania i zrealizowania własnego materiału newsowego, czyli cały dzień pracy w redakcji PTVR.

Licytować mogą Państwo na portalu Allegro: https://allegro.pl/oferta/poprowadzenie-magazynu-miejskiego-na-antenie-ptvr-11707015598 , a także na facebookowym profilu WOŚP w Dębicy.

Cały dochód z licytacji przekazany zostanie na rzecz Orkiestry, a zwycięzca na jeden dzień stanie się naszym redakcyjnym kolegą lub redakcyjną koleżanką, przygotowując i prowadząc specjalne wydanie Magazynu Miejskiego.

…a w przyszłości być może zostanie dziennikarzem lub dziennikarką, albo operatorem kamery, czy prezenterem serwisów informacyjnych.

Jedną jest pewne… cel jest szczytny, „dzień pracy” w redakcji telewizji zawsze pełen wrażeń, dlatego zdecydowanie warto wziąć udział w tej licytacji.

Comments are closed.