1 miejsce na Podkarpaciu oraz 7 w całej Polsce – REWELACYJNY wynik oglądalności PTVR

Polska Telewizja Regionalna PTVR zajmuje 1 miejsce na Podkarpaciu i 7 w całej Polsce wśród wszystkich lokalnych stacji telewizyjnych w kraju 🙂 🙂 .Program Polskiej Telewizji Regionalnej PTVR zdecydowanie należy do najchętniej i najczęściej wybieranych programów lokalnych w Dębicy oraz na Podkarpaciu.

PTVR jest także na siódmym miejscu w Polsce 🙂 wśród wszystkich lokalnych koncesjonowanych stacji telewizyjnych w kraju.

To zdecydowanie rewelacyjny wynik oglądalności PTVR w naszym regionie za który dziękujemy przede wszystkim mieszkańcom Dębicy i całego województwa podkarpackiego.

Tylko na Podkarpaciu zgodnie w wynikami oglądalności ( KIM) nasz program regularnie ogląda blisko 120 000 widzów, co daje nam pierwsze miejsce wśród stacji lokalnych w regionie 🙂 🙂 .

Badanie oglądalności oraz znajomości i rozpoznawalności marki profesjonalnych, koncesjonowanych stacji telewizyjnych zostało przeprowadzone w 2022 roku przez Krajowy Instytut Mediów  – najbardziej wiarygodną instytucję w Polsce, badającą oglądalność lokalnych stacji telewizyjnych.

Polska Telewizja Regionalna PTVR dzięki emisji programu w sieci kablowej Multimedia Polska oraz VECTRA, a także
w Internecie na portalu www.ptvr.pl oraz na facebooku i kanale youtube jest zdecydowanie najchętniej wybieranym programem lokalnym  w naszym regionie.

Różnice w ilości widzów, którzy oglądają nasz kanał, a innymi stacjami są wyraźnie widoczne, a PTVR jest najchętniej oglądanym kanałem lokalnym w mieście regionie i województwie.

To mieszkańcy naszego miasta i Podkarpacia wybierają PTVR – czyli Polską Telewizję Regionalną emitującą swój program w sieciach kablowych VECTRA i Multimedia Polska, a także w Internecie.

Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie i za to, że już ponad 10 lat jesteście z nami 🙂 🙂 .

Dołożymy starań, żeby program  PTVR ( Polskiej Telewizji Regionalnej ) był jeszcze lepszy i spełniał Państwa oczekiwania 🙂 .

Pierwsze miejsce na Podkarpaciu i siódme w Polsce to dla nas ogromny sukces 🙂 , potwierdzony profesjonalnymi badaniami oglądalności, ale też motywacja do dalszej lepszej pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta i regionu.

Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy, że najczęściej i najchętniej wybieracie nasz program – czyli Polską Telewizję Regionalną PTVR 🙂 🙂 .

Nie ukrywamy też, że bardzo cieszymy się z takiego wyniku 🙂 🙂 🙂

Comments are closed.