W ramach „XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek„, dębicka placówka przygotowała wiele atrakcji dla dzieci pt. „Sekrety Rzeszowszczyzny”.
Spotkanie rozpoczęło się od spektaklu „Jaś Wędrowniczek” 🙂 .
Renata Kloc – nauczycielka w Szkole Podstawowej Nr 8, co roku przyprowadza tu swoją klasę.
Projekt realizowany był w ramach Programu „Kulturalny ORLEN”.






