„Sekrety Rzeszowszczyzny” – noc w dębickiej Miejskiej Bibliotece Publicznej

W ramach „XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek„, dębicka placówka przygotowała wiele atrakcji dla dzieci pt. „Sekrety Rzeszowszczyzny”.



Spotkanie rozpoczęło się od spektaklu „Jaś Wędrowniczek” 🙂 .

Renata Kloc – nauczycielka w Szkole Podstawowej Nr 8, co roku przyprowadza tu swoją klasę.

Projekt realizowany był w ramach Programu „Kulturalny ORLEN”.

Comments are closed.